This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 620
620
Tyrväntö
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
➔
Tyrväntö
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
Lähtöaika oli
10:45
Vyöhyke A
A
Pikkujärvi P
Lähtöaika oli
10:46
Vyöhyke A
A
Hämeentie P
Lähtöaika oli
10:47
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema F
Lähtöaika oli
10:48
Vyöhyke A
A
Ortela I
Lähtöaika oli
10:50
Vyöhyke A
A
Hätilä P
Lähtöaika oli
10:51
Vyöhyke A
A
Hätilän yläaste P
Lähtöaika oli
10:52
Vyöhyke A
A
Tuomela P
Lähtöaika oli
10:53
Vyöhyke A
A
Sairionmäki P
Lähtöaika oli
10:53
Vyöhyke A
A
Sairionpuisto P
Lähtöaika oli
10:54
Vyöhyke A
A
Turkistie P
Lähtöaika oli
10:55
Vyöhyke A
A
Karlbergintie P
Lähtöaika oli
10:56
Vyöhyke A
A
Aulangontie P
Lähtöaika oli
10:57
Vyöhyke A
A
Katajisto P
Lähtöaika oli
10:57
Vyöhyke A
A
Aulangon Heikkilä P
Lähtöaika oli
10:58
Vyöhyke A
A
Metsänkylä P
Lähtöaika oli
10:59
Vyöhyke B
B
Moosenmäki P
Lähtöaika oli
10:59
Vyöhyke B
B
Pekolan koulu P
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke B
B
Pekolan lava P
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke B
B
Ahlbacka P
Lähtöaika oli
11:01
Vyöhyke B
B
Kärjenmäki P
Lähtöaika oli
11:01
Vyöhyke B
B
Poransaari P
Lähtöaika oli
11:02
Vyöhyke B
B
Keltomäki P
Lähtöaika oli
11:02
Vyöhyke B
B
Purkalontie P
Lähtöaika oli
11:03
Vyöhyke B
B
Pappilanniemi
Lähtöaika oli
11:04
Vyöhyke B
B
Kivimäentie I
Lähtöaika oli
11:05
Vyöhyke B
B
Rahkoilan koulu L
Lähtöaika oli
11:06
Vyöhyke B
B
Rahkoila L
Lähtöaika oli
11:06
Vyöhyke B
B
Rahkoila Kt 57 E
Lähtöaika oli
11:07
Vyöhyke B
B
Uusi kirkko Kt 57 E
Lähtöaika oli
11:08
Vyöhyke B
B
Teollisuustie L
Lähtöaika oli
11:09
Vyöhyke B
B
Mierolanpelto L
Lähtöaika oli
11:10
Vyöhyke B
B
Parola A
Lähtöaika oli
11:11
Vyöhyke B
B
Tuulitie I
Lähtöaika oli
11:11
Vyöhyke B
B
Mierolanpelto I
Lähtöaika oli
11:12
Vyöhyke B
B
Hattula Kt 57 P
Lähtöaika oli
11:12
Vyöhyke B
B
Uusi kirkko Kt 57 P
Lähtöaika oli
11:13
Vyöhyke B
B
Tanhuanpääntie L
Lähtöaika oli
11:14
Vyöhyke B
B
Vesunnin vainio P
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke B
B
Vammelpolku P
Lähtöaika oli
11:15
Vyöhyke B
B
Vesunti kartano P
Lähtöaika oli
11:16
Vyöhyke B
B
Perkiönkallio P
Lähtöaika oli
11:17
Vyöhyke B
B
Pikku-Mervi P
Lähtöaika oli
11:17
Vyöhyke B
B
Kasselantie P
Lähtöaika oli
11:18
Vyöhyke B
B
Muuraantie P
Lähtöaika oli
11:18
Vyöhyke B
B
Lemola P
Lähtöaika oli
11:19
Vyöhyke B
B
Raton th P
Lähtöaika oli
11:19
Vyöhyke B
B
Laivarannan th P
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke B
B
Lepaan koulu P
Lähtöaika oli
11:20
Vyöhyke B
B
Mäenpää
Lähtöaika oli
11:21
Vyöhyke B
B
Puutarhaoppilaitos
Lähtöaika oli
11:22
Vyöhyke B
B
Urheilukenttä P
Lähtöaika oli
11:23
Vyöhyke B
B
Kirkkovalkama P
Lähtöaika oli
11:24
Vyöhyke C
C
Vanajanniementie P
Lähtöaika oli
11:25
Vyöhyke C
C
Sahan th P
Lähtöaika oli
11:25
Vyöhyke C
C
Kivisilta P
Lähtöaika oli
11:26
Vyöhyke C
C
Pulli P
Lähtöaika oli
11:27
Vyöhyke C
C
Tokeensuu P
Lähtöaika oli
11:28
Vyöhyke C
C
Lahdentaan koulu P
Lähtöaika oli
11:28
Vyöhyke C
C
Pappila th (Leirikeskus) P
Lähtöaika oli
11:29
Vyöhyke C
C
Kirkkoahontie P
Lähtöaika oli
11:30
Vyöhyke C
C
Suotaala P
Lähtöaika oli
11:31
Vyöhyke C
C
Tyrvännön kirkko P
Lähtöaika oli
11:32
Vyöhyke C
C
Urheilukenttä P
Lähtöaika oli
11:33
Vyöhyke C
C
Petäys
Lähtöaika oli
11:34
Vyöhyke C
C