This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 700
700
Eteläinen-Hauho
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
➔
Eteläinen-Hauho
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
Lähtöaika oli
06:10
Vyöhyke A
A
Pikkujärvi P
Lähtöaika oli
06:11
Vyöhyke A
A
Hämeentie P
Lähtöaika oli
06:12
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema F
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke A
A
Ortela I
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke A
A
Honkalanpuisto I
Lähtöaika oli
06:14
Vyöhyke A
A
Anttila I
Lähtöaika oli
06:14
Vyöhyke A
A
Kahilisto I
Lähtöaika oli
06:15
Vyöhyke A
A
Ruununmylly I
Lähtöaika oli
06:15
Vyöhyke A
A
Matkalampi I
Lähtöaika oli
06:16
Vyöhyke A
A
Siiri I
Lähtöaika oli
06:16
Vyöhyke A
A
Velssi I
Lähtöaika oli
06:17
Vyöhyke A
A
Punnila I
Lähtöaika oli
06:18
Vyöhyke A
A
Mustaniitty I
Lähtöaika oli
06:18
Vyöhyke B
B
Häkkärinmäki I
Lähtöaika oli
06:19
Vyöhyke B
B
Kankainen P
Lähtöaika oli
06:19
Vyöhyke B
B
Isomäki P
Lähtöaika oli
06:20
Vyöhyke B
B
Kontuvuori P
Lähtöaika oli
06:21
Vyöhyke B
B
Komulahti P
Lähtöaika oli
06:22
Vyöhyke B
B
Hangasmäki I
Lähtöaika oli
06:22
Vyöhyke B
B
Perä-Hätilä I
Lähtöaika oli
06:23
Vyöhyke B
B
Mäntykievari I
Lähtöaika oli
06:23
Vyöhyke B
B
Rotkola I
Lähtöaika oli
06:24
Vyöhyke B
B
Heinäkangas I
Lähtöaika oli
06:25
Vyöhyke B
B
Eteläinen th P
Lähtöaika oli
06:26
Vyöhyke B
B
Tulimäki P
Lähtöaika oli
06:27
Vyöhyke B
B
Eteläinen P
Lähtöaika oli
06:28
Vyöhyke B
B
Eteläisten koulu P
Lähtöaika oli
06:30
Vyöhyke B
B
Pinojenmäki P
Lähtöaika oli
06:31
Vyöhyke B
B
Puolakangas P
Lähtöaika oli
06:32
Vyöhyke B
B
Rajala P
Lähtöaika oli
06:33
Vyöhyke C
C
Verimännistö P
Lähtöaika oli
06:34
Vyöhyke C
C
Haukilammi P
Lähtöaika oli
06:35
Vyöhyke C
C
Akkijärvenmäki P
Lähtöaika oli
06:36
Vyöhyke C
C
Kaloinen P
Lähtöaika oli
06:37
Vyöhyke C
C
Luijanen P
Lähtöaika oli
06:38
Vyöhyke C
C
Kokkila th P
Lähtöaika oli
06:39
Vyöhyke C
C
Tuittula th P
Lähtöaika oli
06:41
Vyöhyke C
C
Viittakivi th P
Lähtöaika oli
06:42
Vyöhyke C
C
Kallioportti P
Lähtöaika oli
06:42
Vyöhyke C
C
Rapoontie P
Lähtöaika oli
06:43
Vyöhyke C
C
Hautausmaa P
Lähtöaika oli
06:44
Vyöhyke C
C
Ilonen P
Lähtöaika oli
06:45
Vyöhyke C
C
Kivikoulu P
Lähtöaika oli
06:46
Vyöhyke C
C
Mäntykoto P
Lähtöaika oli
06:47
Vyöhyke C
C
Hauho linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:50
Vyöhyke C
C