This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 700
700
Eteläinen-Hauho
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
➔
Eteläinen-Hauho
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
Lähtöaika oli
07:55
Vyöhyke A
A
Pikkujärvi P
Lähtöaika oli
07:56
Vyöhyke A
A
Hämeentie P
Lähtöaika oli
07:57
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema F
Lähtöaika oli
07:58
Vyöhyke A
A
Ortela I
Lähtöaika oli
07:58
Vyöhyke A
A
Honkalanpuisto I
Lähtöaika oli
07:59
Vyöhyke A
A
Anttila I
Lähtöaika oli
07:59
Vyöhyke A
A
Kahilisto I
Lähtöaika oli
08:00
Vyöhyke A
A
Ruununmylly I
Lähtöaika oli
08:00
Vyöhyke A
A
Matkalampi I
Lähtöaika oli
08:01
Vyöhyke A
A
Siiri I
Lähtöaika oli
08:01
Vyöhyke A
A
Velssi I
Lähtöaika oli
08:02
Vyöhyke A
A
Punnila I
Lähtöaika oli
08:03
Vyöhyke A
A
Mustaniitty I
Lähtöaika oli
08:03
Vyöhyke B
B
Häkkärinmäki I
Lähtöaika oli
08:04
Vyöhyke B
B
Kankainen P
Lähtöaika oli
08:04
Vyöhyke B
B
Isomäki P
Lähtöaika oli
08:05
Vyöhyke B
B
Kontuvuori P
Lähtöaika oli
08:06
Vyöhyke B
B
Komulahti P
Lähtöaika oli
08:07
Vyöhyke B
B
Hangasmäki I
Lähtöaika oli
08:07
Vyöhyke B
B
Perä-Hätilä I
Lähtöaika oli
08:08
Vyöhyke B
B
Mäntykievari I
Lähtöaika oli
08:08
Vyöhyke B
B
Rotkola I
Lähtöaika oli
08:09
Vyöhyke B
B
Heinäkangas I
Lähtöaika oli
08:10
Vyöhyke B
B
Eteläinen th P
Lähtöaika oli
08:11
Vyöhyke B
B
Tulimäki P
Lähtöaika oli
08:12
Vyöhyke B
B
Eteläinen P
Lähtöaika oli
08:13
Vyöhyke B
B
Eteläisten koulu P
Lähtöaika oli
08:15
Vyöhyke B
B
Pinojenmäki P
Lähtöaika oli
08:16
Vyöhyke B
B
Puolakangas P
Lähtöaika oli
08:17
Vyöhyke B
B
Rajala P
Lähtöaika oli
08:18
Vyöhyke C
C
Verimännistö P
Lähtöaika oli
08:19
Vyöhyke C
C
Haukilammi P
Lähtöaika oli
08:20
Vyöhyke C
C
Akkijärvenmäki P
Lähtöaika oli
08:21
Vyöhyke C
C
Kaloinen P
Lähtöaika oli
08:22
Vyöhyke C
C
Luijanen P
Lähtöaika oli
08:23
Vyöhyke C
C
Kokkila th P
Lähtöaika oli
08:24
Vyöhyke C
C
Tuittula th P
Lähtöaika oli
08:26
Vyöhyke C
C
Viittakivi th P
Lähtöaika oli
08:27
Vyöhyke C
C
Kallioportti P
Lähtöaika oli
08:27
Vyöhyke C
C
Rapoontie P
Lähtöaika oli
08:28
Vyöhyke C
C
Hautausmaa P
Lähtöaika oli
08:29
Vyöhyke C
C
Ilonen P
Lähtöaika oli
08:30
Vyöhyke C
C
Kivikoulu P
Lähtöaika oli
08:31
Vyöhyke C
C
Mäntykoto P
Lähtöaika oli
08:32
Vyöhyke C
C
Hauho linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:35
Vyöhyke C
C