This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 700
700
Eteläinen-Hauho
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
➔
Eteläinen-Hauho
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
Lähtöaika oli
12:25
Vyöhyke A
A
Pikkujärvi P
Lähtöaika oli
12:26
Vyöhyke A
A
Hämeentie P
Lähtöaika oli
12:27
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema F
Lähtöaika oli
12:28
Vyöhyke A
A
Ortela I
Lähtöaika oli
12:28
Vyöhyke A
A
Honkalanpuisto I
Lähtöaika oli
12:29
Vyöhyke A
A
Anttila I
Lähtöaika oli
12:29
Vyöhyke A
A
Kahilisto I
Lähtöaika oli
12:30
Vyöhyke A
A
Ruununmylly I
Lähtöaika oli
12:30
Vyöhyke A
A
Matkalampi I
Lähtöaika oli
12:31
Vyöhyke A
A
Siiri I
Lähtöaika oli
12:31
Vyöhyke A
A
Velssi I
Lähtöaika oli
12:32
Vyöhyke A
A
Punnila I
Lähtöaika oli
12:33
Vyöhyke A
A
Mustaniitty I
Lähtöaika oli
12:33
Vyöhyke B
B
Häkkärinmäki I
Lähtöaika oli
12:34
Vyöhyke B
B
Kankainen P
Lähtöaika oli
12:34
Vyöhyke B
B
Isomäki P
Lähtöaika oli
12:35
Vyöhyke B
B
Kontuvuori P
Lähtöaika oli
12:36
Vyöhyke B
B
Komulahti P
Lähtöaika oli
12:37
Vyöhyke B
B
Hangasmäki I
Lähtöaika oli
12:37
Vyöhyke B
B
Perä-Hätilä I
Lähtöaika oli
12:38
Vyöhyke B
B
Mäntykievari I
Lähtöaika oli
12:38
Vyöhyke B
B
Rotkola I
Lähtöaika oli
12:39
Vyöhyke B
B
Heinäkangas I
Lähtöaika oli
12:40
Vyöhyke B
B
Eteläinen th P
Lähtöaika oli
12:41
Vyöhyke B
B
Tulimäki P
Lähtöaika oli
12:42
Vyöhyke B
B
Eteläinen P
Lähtöaika oli
12:43
Vyöhyke B
B
Eteläisten koulu P
Lähtöaika oli
12:45
Vyöhyke B
B
Pinojenmäki P
Lähtöaika oli
12:46
Vyöhyke B
B
Puolakangas P
Lähtöaika oli
12:47
Vyöhyke B
B
Rajala P
Lähtöaika oli
12:48
Vyöhyke C
C
Verimännistö P
Lähtöaika oli
12:49
Vyöhyke C
C
Haukilammi P
Lähtöaika oli
12:50
Vyöhyke C
C
Akkijärvenmäki P
Lähtöaika oli
12:51
Vyöhyke C
C
Kaloinen P
Lähtöaika oli
12:52
Vyöhyke C
C
Luijanen P
Lähtöaika oli
12:53
Vyöhyke C
C
Kokkila th P
Lähtöaika oli
12:54
Vyöhyke C
C
Tuittula th P
Lähtöaika oli
12:56
Vyöhyke C
C
Viittakivi th P
Lähtöaika oli
12:57
Vyöhyke C
C
Kallioportti P
Lähtöaika oli
12:57
Vyöhyke C
C
Rapoontie P
Lähtöaika oli
12:58
Vyöhyke C
C
Hautausmaa P
Lähtöaika oli
12:59
Vyöhyke C
C
Ilonen P
Lähtöaika oli
13:00
Vyöhyke C
C
Kivikoulu P
Lähtöaika oli
13:01
Vyöhyke C
C
Mäntykoto P
Lähtöaika oli
13:02
Vyöhyke C
C
Hauho linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:05
Vyöhyke C
C