This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 802
802
Lahti Matkakeskus
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
➔
Lahti Matkakeskus
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
Lähtöaika oli
09:05
Vyöhyke A
A
Pikkujärvi P
Lähtöaika oli
09:06
Vyöhyke A
A
Hämeentie P
Lähtöaika oli
09:07
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema F
Lähtöaika oli
09:08
Vyöhyke A
A
Ortela I
Lähtöaika oli
09:10
Vyöhyke A
A
Honkalanpuisto I
Lähtöaika oli
09:10
Vyöhyke A
A
Anttila I
Lähtöaika oli
09:11
Vyöhyke A
A
Kahilisto I
Lähtöaika oli
09:11
Vyöhyke A
A
Ruununmylly I
Lähtöaika oli
09:12
Vyöhyke A
A
Matkalampi I
Lähtöaika oli
09:13
Vyöhyke A
A
Siiri I
Lähtöaika oli
09:14
Vyöhyke A
A
Velssi I
Lähtöaika oli
09:14
Vyöhyke A
A
Punnila I
Lähtöaika oli
09:15
Vyöhyke A
A
Mustaniitty I
Lähtöaika oli
09:16
Vyöhyke B
B
Häkkärinmäki I
Lähtöaika oli
09:16
Vyöhyke B
B
Kankainen P
Lähtöaika oli
09:17
Vyöhyke B
B
Isomäki P
Lähtöaika oli
09:18
Vyöhyke B
B
Kontuvuori P
Lähtöaika oli
09:18
Vyöhyke B
B
Komulahti P
Lähtöaika oli
09:19
Vyöhyke B
B
Hangasmäki I
Lähtöaika oli
09:20
Vyöhyke B
B
Perä-Hätilä I
Lähtöaika oli
09:20
Vyöhyke B
B
Mäntykievari I
Lähtöaika oli
09:21
Vyöhyke B
B
Rotkola I
Lähtöaika oli
09:21
Vyöhyke B
B
Heinäkangas I
Lähtöaika oli
09:22
Vyöhyke B
B
Eteläinen th I
Lähtöaika oli
09:23
Vyöhyke B
B
Lauhia I
Lähtöaika oli
09:24
Vyöhyke B
B
Mikkola I
Lähtöaika oli
09:24
Vyöhyke B
B
Murthuhti I
Lähtöaika oli
09:25
Vyöhyke C
C
Kantola I
Lähtöaika oli
09:26
Vyöhyke C
C
Karutta I
Lähtöaika oli
09:27
Vyöhyke C
C
Mutta L
Lähtöaika oli
09:27
Vyöhyke C
C
Kirmunti I
Lähtöaika oli
09:28
Vyöhyke C
C
Metsähaarantie I
Lähtöaika oli
09:29
Vyöhyke C
C
Herkkumaa I
Lähtöaika oli
09:29
Vyöhyke C
C
Saarenko P
Lähtöaika oli
09:30
Vyöhyke C
C
Tervalammentie P
Lähtöaika oli
09:31
Vyöhyke C
C
Mäntynummi I
Lähtöaika oli
09:31
Vyöhyke C
C
Maaherrantie I
Lähtöaika oli
09:32
Vyöhyke C
C
Kirjasto
Lähtöaika oli
09:33
Vyöhyke C
C
Pannujärvi th I
Lähtöaika oli
09:34
Vyöhyke C
C
Likokuja I
Lähtöaika oli
09:35
Vyöhyke C
C
Murto I
Lähtöaika oli
09:36
Vyöhyke C
C
Tuulonen I
Lähtöaika oli
09:37
Vyöhyke C
C
Pohjoinen I
Lähtöaika oli
09:38
Vyöhyke C
C
Kapakkamäki I
Lähtöaika oli
09:39
Vyöhyke C
C
Vääräkoivu I
Lähtöaika oli
09:40
Vyöhyke C
C
Kellotapuli I
Lähtöaika oli
09:41
Vyöhyke C
C
Kölköntie I
Lähtöaika oli
09:42
Vyöhyke C
C
Oksanen I
Lähtöaika oli
09:43
Vyöhyke C
C
Tanttila I
Lähtöaika oli
09:44
Vyöhyke C
C
Kaitala P
Lähtöaika oli
09:45
Vyöhyke C
C
Haukanmäki P
Lähtöaika oli
09:46
Vyöhyke C
C
Kuusimäki I
Lähtöaika oli
09:47
Vyöhyke C
C
Kuurnatie I
Lähtöaika oli
09:48
Vyöhyke C
C
Hakkala I
Lähtöaika oli
09:50
Vyöhyke C
C
Lammi linja-autoasema
Lähtöaika oli
09:55
Vyöhyke C
C
Palkkisillantie E
Lähtöaika oli
09:56
Vyöhyke C
C
Turengintie E
Lähtöaika oli
09:56
Vyöhyke C
C
Konnari E
Lähtöaika oli
09:57
Vyöhyke C
C
Kirkkosillantie E
Lähtöaika oli
09:58
Vyöhyke C
C
Kirkkokallio I
Lähtöaika oli
09:58
Vyöhyke C
C
Tuomelantie E
Lähtöaika oli
09:59
Vyöhyke C
C
Pääjärventie I
Lähtöaika oli
10:00
Vyöhyke C
C
Oinen I
Lähtöaika oli
10:00
Vyöhyke C
C
Työjärvi I
Lähtöaika oli
10:01
Vyöhyke E
E
Alangontie I
Lähtöaika oli
10:01
Vyöhyke E
E
Ojastenmäki I
Lähtöaika oli
10:02
Vyöhyke E
E
Hämeenkoski Läntinen th I
Lähtöaika oli
10:03
Vyöhyke E
E
Keskustie 81 L
Lähtöaika oli
10:03
Vyöhyke E
E
Peltomaa I
Lähtöaika oli
10:04
Vyöhyke E
E
Käikäläntie I
Lähtöaika oli
10:05
Vyöhyke E
E
Koivukuja I
Lähtöaika oli
10:06
Vyöhyke E
E
Hämeenkoski keskusta I
Lähtöaika oli
10:07
Vyöhyke E
E
Hämeenkoski keskusta I
Lähtöaika oli
10:10
Vyöhyke E
E
Hankalantie I
Lähtöaika oli
10:10
Vyöhyke E
E
Kukkolantie I
Lähtöaika oli
10:11
Vyöhyke E
E
Hämeenkoski Itäinen th I
Lähtöaika oli
10:11
Vyöhyke E
E
Hyväneula th I
Lähtöaika oli
10:12
Vyöhyke E
E
Huljala th I
Lähtöaika oli
10:13
Vyöhyke E
E
Vanhatie I
Lähtöaika oli
10:14
Vyöhyke E
E
Tenhiälä I
Lähtöaika oli
10:14
Vyöhyke E
E
Tenheläntie I
Lähtöaika oli
10:15
Vyöhyke E
E
Kerppiläntie I
Lähtöaika oli
10:15
Vyöhyke E
E
Kyläkulmantie I
Lähtöaika oli
10:16
Vyöhyke F
F
Kastari I
Lähtöaika oli
10:17
Vyöhyke F
F
Mäki-Puhtilantie I
Lähtöaika oli
10:18
Vyöhyke F
F
Uusi-Hannukkala I
Lähtöaika oli
10:19
Vyöhyke F
F
Sairakkala I
Lähtöaika oli
10:19
Vyöhyke F
F
Suontaustantie I
Lähtöaika oli
10:20
Vyöhyke F
F
Vihattu I
Lähtöaika oli
10:21
Vyöhyke F
F
Vihatuntie I
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke F
F
Likojärventie I
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke F
F
Kukonkoivu I
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke F
F
Ruopanlähteentie I
Lähtöaika oli
10:24
Vyöhyke F
F
Pelto-Sipilä I
Lähtöaika oli
10:24
Vyöhyke F
F
Hälvälän koulu I
Lähtöaika oli
10:25
Vyöhyke F
F
Kinnari I
Lähtöaika oli
10:26
Vyöhyke F
F
Turkumäentie I
Lähtöaika oli
10:27
Vyöhyke F
F
Työtjärventie I
Lähtöaika oli
10:27
Vyöhyke F
F
Varrastie I
Lähtöaika oli
10:28
Vyöhyke F
F
Soramäki I
Lähtöaika oli
10:29
Vyöhyke F
F
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
10:30
Vyöhyke F
F
Pihkatie
Lähtöaika oli
10:30
Vyöhyke F
F
Tervatie
Lähtöaika oli
10:31
Vyöhyke F
F
Terveystie
Lähtöaika oli
10:33
Vyöhyke F
F
Kansankatu E
Lähtöaika oli
10:34
Vyöhyke F
F
Hedelmätarhantie I
Lähtöaika oli
10:36
Vyöhyke F
F
Pullapojat I
Lähtöaika oli
10:37
Vyöhyke F
F
Koneharju I
Lähtöaika oli
10:38
Vyöhyke F
F
Pirttiharju I
Lähtöaika oli
10:39
Vyöhyke F
F
Keskussairaalankatu I
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke F
F
Tähtitorni I
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke G
G
Rakuunankatu I
Lähtöaika oli
10:41
Vyöhyke G
G
Oululainen vt 12 I
Lähtöaika oli
10:42
Vyöhyke G
G
Kärpäsenmäki I
Lähtöaika oli
10:43
Vyöhyke G
G
Vanharavirata I
Lähtöaika oli
10:44
Vyöhyke G
G
Sopenkorpi I
Lähtöaika oli
10:45
Vyöhyke G
G
Mytäjäinen I
Lähtöaika oli
10:46
Vyöhyke G
G
Konserttitalo I
Lähtöaika oli
10:47
Vyöhyke G
G
Fellmanninkatu
Lähtöaika oli
10:48
Vyöhyke G
G
Vapaudenkatu
Lähtöaika oli
10:50
Vyöhyke G
G
Kansanopisto I
Lähtöaika oli
10:52
Vyöhyke G
G
Lahti Matkakeskus tulolaituri
Lähtöaika oli
10:55
Vyöhyke G
G