This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 802
802
Lahti Matkakeskus
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
➔
Lahti Matkakeskus
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hämeenlinna linja-autoasema laituri 1
Lähtöaika oli
07:50
Vyöhyke A
A
Pikkujärvi P
Lähtöaika oli
07:51
Vyöhyke A
A
Hämeentie P
Lähtöaika oli
07:52
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema F
Lähtöaika oli
07:54
Vyöhyke A
A
Ortela I
Lähtöaika oli
07:54
Vyöhyke A
A
Honkalanpuisto I
Lähtöaika oli
07:55
Vyöhyke A
A
Anttila I
Lähtöaika oli
07:55
Vyöhyke A
A
Kahilisto I
Lähtöaika oli
07:56
Vyöhyke A
A
Ruununmylly I
Lähtöaika oli
07:57
Vyöhyke A
A
Matkalampi I
Lähtöaika oli
07:57
Vyöhyke A
A
Siiri I
Lähtöaika oli
07:58
Vyöhyke A
A
Velssi I
Lähtöaika oli
07:59
Vyöhyke A
A
Punnila I
Lähtöaika oli
08:00
Vyöhyke A
A
Mustaniitty I
Lähtöaika oli
08:00
Vyöhyke B
B
Häkkärinmäki I
Lähtöaika oli
08:01
Vyöhyke B
B
Kankainen P
Lähtöaika oli
08:01
Vyöhyke B
B
Isomäki P
Lähtöaika oli
08:02
Vyöhyke B
B
Kontuvuori P
Lähtöaika oli
08:02
Vyöhyke B
B
Komulahti P
Lähtöaika oli
08:03
Vyöhyke B
B
Hangasmäki I
Lähtöaika oli
08:03
Vyöhyke B
B
Perä-Hätilä I
Lähtöaika oli
08:04
Vyöhyke B
B
Mäntykievari I
Lähtöaika oli
08:05
Vyöhyke B
B
Rotkola I
Lähtöaika oli
08:05
Vyöhyke B
B
Heinäkangas I
Lähtöaika oli
08:06
Vyöhyke B
B
Eteläinen th I
Lähtöaika oli
08:08
Vyöhyke B
B
Lauhia I
Lähtöaika oli
08:09
Vyöhyke B
B
Mikkola I
Lähtöaika oli
08:09
Vyöhyke B
B
Murthuhti I
Lähtöaika oli
08:10
Vyöhyke C
C
Kantola I
Lähtöaika oli
08:11
Vyöhyke C
C
Karutta I
Lähtöaika oli
08:12
Vyöhyke C
C
Mutta L
Lähtöaika oli
08:12
Vyöhyke C
C
Kirmunti I
Lähtöaika oli
08:13
Vyöhyke C
C
Metsähaarantie I
Lähtöaika oli
08:14
Vyöhyke C
C
Herkkumaa I
Lähtöaika oli
08:14
Vyöhyke C
C
Saarenko P
Lähtöaika oli
08:15
Vyöhyke C
C
Tervalammentie P
Lähtöaika oli
08:16
Vyöhyke C
C
Mäntynummi I
Lähtöaika oli
08:16
Vyöhyke C
C
Maaherrantie I
Lähtöaika oli
08:17
Vyöhyke C
C
Kirjasto
Lähtöaika oli
08:18
Vyöhyke C
C
Pannujärvi th I
Lähtöaika oli
08:19
Vyöhyke C
C
Likokuja I
Lähtöaika oli
08:20
Vyöhyke C
C
Murto I
Lähtöaika oli
08:21
Vyöhyke C
C
Tuulonen I
Lähtöaika oli
08:22
Vyöhyke C
C
Pohjoinen I
Lähtöaika oli
08:23
Vyöhyke C
C
Kapakkamäki I
Lähtöaika oli
08:24
Vyöhyke C
C
Vääräkoivu I
Lähtöaika oli
08:24
Vyöhyke C
C
Kellotapuli I
Lähtöaika oli
08:25
Vyöhyke C
C
Kölköntie I
Lähtöaika oli
08:26
Vyöhyke C
C
Oksanen I
Lähtöaika oli
08:27
Vyöhyke C
C
Tanttila I
Lähtöaika oli
08:28
Vyöhyke C
C
Kaitala P
Lähtöaika oli
08:29
Vyöhyke C
C
Haukanmäki P
Lähtöaika oli
08:30
Vyöhyke C
C
Kuusimäki I
Lähtöaika oli
08:31
Vyöhyke C
C
Kuurnatie I
Lähtöaika oli
08:32
Vyöhyke C
C
Hakkala I
Lähtöaika oli
08:33
Vyöhyke C
C
Lammi linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:35
Vyöhyke C
C
Palkkisillantie E
Lähtöaika oli
08:36
Vyöhyke C
C
Turengintie E
Lähtöaika oli
08:36
Vyöhyke C
C
Konnari E
Lähtöaika oli
08:37
Vyöhyke C
C
Kirkkosillantie E
Lähtöaika oli
08:37
Vyöhyke C
C
Kirkkokallio I
Lähtöaika oli
08:38
Vyöhyke C
C
Tuomelantie E
Lähtöaika oli
08:38
Vyöhyke C
C
Pääjärventie I
Lähtöaika oli
08:39
Vyöhyke C
C
Oinen I
Lähtöaika oli
08:39
Vyöhyke C
C
Työjärvi I
Lähtöaika oli
08:40
Vyöhyke E
E
Alangontie I
Lähtöaika oli
08:40
Vyöhyke E
E
Ojastenmäki I
Lähtöaika oli
08:41
Vyöhyke E
E
Hämeenkoski Läntinen th I
Lähtöaika oli
08:41
Vyöhyke E
E
Keskustie 81 L
Lähtöaika oli
08:42
Vyöhyke E
E
Peltomaa I
Lähtöaika oli
08:43
Vyöhyke E
E
Käikäläntie I
Lähtöaika oli
08:43
Vyöhyke E
E
Koivukuja I
Lähtöaika oli
08:44
Vyöhyke E
E
Hämeenkoski keskusta I
Lähtöaika oli
08:47
Vyöhyke E
E
Hämeenkoski keskusta I
Lähtöaika oli
08:50
Vyöhyke E
E
Hankalantie I
Lähtöaika oli
08:50
Vyöhyke E
E
Kukkolantie I
Lähtöaika oli
08:51
Vyöhyke E
E
Hämeenkoski Itäinen th I
Lähtöaika oli
08:51
Vyöhyke E
E
Hyväneula th I
Lähtöaika oli
08:52
Vyöhyke E
E
Huljala th I
Lähtöaika oli
08:53
Vyöhyke E
E
Vanhatie I
Lähtöaika oli
08:54
Vyöhyke E
E
Tenhiälä I
Lähtöaika oli
08:54
Vyöhyke E
E
Tenheläntie I
Lähtöaika oli
08:55
Vyöhyke E
E
Kerppiläntie I
Lähtöaika oli
08:55
Vyöhyke E
E
Kyläkulmantie I
Lähtöaika oli
08:56
Vyöhyke F
F
Kastari I
Lähtöaika oli
08:57
Vyöhyke F
F
Mäki-Puhtilantie I
Lähtöaika oli
08:58
Vyöhyke F
F
Uusi-Hannukkala I
Lähtöaika oli
08:59
Vyöhyke F
F
Sairakkala I
Lähtöaika oli
09:00
Vyöhyke F
F
Suontaustantie I
Lähtöaika oli
09:00
Vyöhyke F
F
Vihattu I
Lähtöaika oli
09:01
Vyöhyke F
F
Vihatuntie I
Lähtöaika oli
09:02
Vyöhyke F
F
Likojärventie I
Lähtöaika oli
09:03
Vyöhyke F
F
Kukonkoivu I
Lähtöaika oli
09:04
Vyöhyke F
F
Ruopanlähteentie I
Lähtöaika oli
09:04
Vyöhyke F
F
Pelto-Sipilä I
Lähtöaika oli
09:05
Vyöhyke F
F
Hälvälän koulu I
Lähtöaika oli
09:06
Vyöhyke F
F
Kinnari I
Lähtöaika oli
09:07
Vyöhyke F
F
Turkumäentie I
Lähtöaika oli
09:07
Vyöhyke F
F
Työtjärventie I
Lähtöaika oli
09:08
Vyöhyke F
F
Varrastie I
Lähtöaika oli
09:09
Vyöhyke F
F
Soramäki I
Lähtöaika oli
09:10
Vyöhyke F
F
Salpaharjuntie
Lähtöaika oli
09:10
Vyöhyke F
F
Pihkatie
Lähtöaika oli
09:11
Vyöhyke F
F
Tervatie
Lähtöaika oli
09:12
Vyöhyke F
F
Terveystie
Lähtöaika oli
09:13
Vyöhyke F
F
Kansankatu E
Lähtöaika oli
09:14
Vyöhyke F
F
Hedelmätarhantie I
Lähtöaika oli
09:16
Vyöhyke F
F
Pullapojat I
Lähtöaika oli
09:17
Vyöhyke F
F
Koneharju I
Lähtöaika oli
09:18
Vyöhyke F
F
Pirttiharju I
Lähtöaika oli
09:19
Vyöhyke F
F
Keskussairaalankatu I
Lähtöaika oli
09:20
Vyöhyke F
F
Tähtitorni I
Lähtöaika oli
09:20
Vyöhyke G
G
Rakuunankatu I
Lähtöaika oli
09:21
Vyöhyke G
G
Oululainen vt 12 I
Lähtöaika oli
09:22
Vyöhyke G
G
Kärpäsenmäki I
Lähtöaika oli
09:23
Vyöhyke G
G
Vanharavirata I
Lähtöaika oli
09:24
Vyöhyke G
G
Sopenkorpi I
Lähtöaika oli
09:25
Vyöhyke G
G
Mytäjäinen I
Lähtöaika oli
09:26
Vyöhyke G
G
Konserttitalo I
Lähtöaika oli
09:27
Vyöhyke G
G
Fellmanninkatu
Lähtöaika oli
09:28
Vyöhyke G
G
Vapaudenkatu
Lähtöaika oli
09:30
Vyöhyke G
G
Kansanopisto I
Lähtöaika oli
09:33
Vyöhyke G
G
Lahti Matkakeskus tulolaituri
Lähtöaika oli
09:40
Vyöhyke G
G