This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 1s
1S
Siiri
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Loimalahti
➔
Siiri
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Loimalahti
Lähtöaika oli
19:00
Vyöhyke A
A
Kolkanmäki I
Lähtöaika oli
19:01
Vyöhyke A
A
Viiala I
Lähtöaika oli
19:01
Vyöhyke A
A
Leinuntie I
Lähtöaika oli
19:02
Vyöhyke A
A
Härmiälä I
Lähtöaika oli
19:03
Vyöhyke A
A
Vanajan asevelikylä E
Lähtöaika oli
19:04
Vyöhyke A
A
Keskustie I
Lähtöaika oli
19:05
Vyöhyke A
A
Voutilakeskus I
Lähtöaika oli
19:05
Vyöhyke A
A
Sipilä I
Lähtöaika oli
19:06
Vyöhyke A
A
Laurila L
Lähtöaika oli
19:07
Vyöhyke A
A
Martankuja L
Lähtöaika oli
19:08
Vyöhyke A
A
Aurapuisto L
Lähtöaika oli
19:09
Vyöhyke A
A
Riimupuisto L
Lähtöaika oli
19:10
Vyöhyke A
A
Jukola I
Lähtöaika oli
19:11
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna Keskussairaala A
Lähtöaika oli
19:12
Vyöhyke A
A
Rapamäki I
Lähtöaika oli
19:13
Vyöhyke A
A
Taimistontie I
Lähtöaika oli
19:14
Vyöhyke A
A
Myllymäki I
Lähtöaika oli
19:15
Vyöhyke A
A
Sisälähetys I
Lähtöaika oli
19:16
Vyöhyke A
A
Suomen kasarmit I
Lähtöaika oli
19:17
Vyöhyke A
A
Turuntien silta I
Lähtöaika oli
19:19
Vyöhyke A
A
Hallituskatu I
Lähtöaika oli
19:20
Vyöhyke A
A
Reska A
Lähtöaika oli
19:22
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna linja-autoasema C
Lähtöaika oli
19:24
Vyöhyke A
A
Ystävyydenpuisto P
Lähtöaika oli
19:24
Vyöhyke A
A
Terveyskeskus I
Lähtöaika oli
19:25
Vyöhyke A
A
Hämeentie P
Lähtöaika oli
19:26
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema D
Lähtöaika oli
19:27
Vyöhyke A
A
Ortela I
Lähtöaika oli
19:29
Vyöhyke A
A
Honkalanpuisto I
Lähtöaika oli
19:30
Vyöhyke A
A
Anttila I
Lähtöaika oli
19:31
Vyöhyke A
A
Patterihaka P
Lähtöaika oli
19:32
Vyöhyke A
A
Laaniitty P
Lähtöaika oli
19:33
Vyöhyke A
A
Saarenpäänkatu P
Lähtöaika oli
19:34
Vyöhyke A
A
Aulangontorppa P
Lähtöaika oli
19:35
Vyöhyke A
A
Tammipolku P
Lähtöaika oli
19:35
Vyöhyke A
A
Kikaristonkatu I
Lähtöaika oli
19:36
Vyöhyke A
A
Liuskekuja P
Lähtöaika oli
19:36
Vyöhyke A
A
Vierinkiventie E
Lähtöaika oli
19:37
Vyöhyke A
A
Rautamäenpuisto I
Lähtöaika oli
19:38
Vyöhyke A
A
Ruununmyllyn koulu I
Lähtöaika oli
19:38
Vyöhyke A
A
Siirinkatu I
Lähtöaika oli
19:39
Vyöhyke A
A
Pakkaspojankuja I
Lähtöaika oli
19:39
Vyöhyke A
A
Siirintaustantie
Lähtöaika oli
19:41
Vyöhyke A
A