This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 4
4
Kettumäki
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Käikälänpuisto E
➔
Kettumäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Käikälänpuisto E
Lähtöaika oli
19:01
Vyöhyke A
A
Rautaruukintie E
Lähtöaika oli
19:01
Vyöhyke A
A
Ruukinpuisto E
Lähtöaika oli
19:02
Vyöhyke A
A
Lepistöntie I
Lähtöaika oli
19:02
Vyöhyke A
A
Luhtalemmikintie I
Lähtöaika oli
19:03
Vyöhyke A
A
Häitilänpuisto I
Lähtöaika oli
19:03
Vyöhyke A
A
Nupputie P
Lähtöaika oli
19:04
Vyöhyke A
A
Höytöläntie P
Lähtöaika oli
19:04
Vyöhyke A
A
Tarvasmäki L
Lähtöaika oli
19:05
Vyöhyke A
A
Käikäläntie I
Lähtöaika oli
19:05
Vyöhyke A
A
Kurkitie P
Lähtöaika oli
19:06
Vyöhyke A
A
Rantatie L
Lähtöaika oli
19:06
Vyöhyke A
A
Suvantotie L
Lähtöaika oli
19:07
Vyöhyke A
A
Solvik L
Lähtöaika oli
19:07
Vyöhyke A
A
Mantereenlinnantie L
Lähtöaika oli
19:08
Vyöhyke A
A
Miekkakivi P
Lähtöaika oli
19:09
Vyöhyke A
A
Mantereenlinna L
Lähtöaika oli
19:09
Vyöhyke A
A
Mantereenvuori P
Lähtöaika oli
19:10
Vyöhyke A
A
Katuma P
Lähtöaika oli
19:11
Vyöhyke A
A
Lammaskallio L
Lähtöaika oli
19:12
Vyöhyke A
A
Mansikkapuisto L
Lähtöaika oli
19:13
Vyöhyke A
A
Katumantie P
Lähtöaika oli
19:14
Vyöhyke A
A
Huvila P
Lähtöaika oli
19:15
Vyöhyke A
A
Katinen P
Lähtöaika oli
19:16
Vyöhyke A
A
Kutala P
Lähtöaika oli
19:17
Vyöhyke A
A
Honkalankatu P
Lähtöaika oli
19:18
Vyöhyke A
A
Hätiläntori L
Lähtöaika oli
19:19
Vyöhyke A
A
Pukutehdas L
Lähtöaika oli
19:20
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema B
Lähtöaika oli
19:23
Vyöhyke A
A
Hämeentie E
Lähtöaika oli
19:23
Vyöhyke A
A
Terveyskeskus L
Lähtöaika oli
19:24
Vyöhyke A
A
Ystävyydenpuisto E
Lähtöaika oli
19:25
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna linja-autoasema D
Lähtöaika oli
19:26
Vyöhyke A
A
Tori Hämeenlinna
Lähtöaika oli
19:26
Vyöhyke A
A
Hallituskatu L
Lähtöaika oli
19:27
Vyöhyke A
A
Turuntien silta L
Lähtöaika oli
19:28
Vyöhyke A
A
Suomen kasarmit L
Lähtöaika oli
19:28
Vyöhyke A
A
Sisälähetys L
Lähtöaika oli
19:29
Vyöhyke A
A
Myllymäki L
Lähtöaika oli
19:30
Vyöhyke A
A
Poltinahon kasarmit P
Lähtöaika oli
19:31
Vyöhyke A
A
Jäähalli P
Lähtöaika oli
19:32
Vyöhyke A
A
Rinkelinmäki P
Lähtöaika oli
19:33
Vyöhyke A
A
Ravirata P
Lähtöaika oli
19:34
Vyöhyke A
A
Lintumäki P
Lähtöaika oli
19:35
Vyöhyke A
A
Teerentie I
Lähtöaika oli
19:35
Vyöhyke A
A
Hallintie I
Lähtöaika oli
19:36
Vyöhyke A
A
Ojoinen I
Lähtöaika oli
19:37
Vyöhyke A
A
Tarhapuisto P
Lähtöaika oli
19:38
Vyöhyke A
A
Karhuntie L
Lähtöaika oli
19:39
Vyöhyke A
A
Kettumäki L
Lähtöaika oli
19:41
Vyöhyke A
A