This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 5
5
Parolannummi
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Turenki linja-autoasema
➔
Parolannummi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Turenki linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:20
Vyöhyke B
B
Tapaila P
Lähtöaika oli
13:21
Vyöhyke B
B
Retuperä P
Lähtöaika oli
13:22
Vyöhyke B
B
Kukkatalo P
Lähtöaika oli
13:22
Vyöhyke B
B
Ammattikoulu P
Lähtöaika oli
13:23
Vyöhyke B
B
Kauriinmaa P
Lähtöaika oli
13:23
Vyöhyke B
B
Seppänen P
Lähtöaika oli
13:24
Vyöhyke B
B
Koljala P
Lähtöaika oli
13:24
Vyöhyke B
B
Paistianmäki L
Lähtöaika oli
13:25
Vyöhyke B
B
Harvialan koulu P
Lähtöaika oli
13:25
Vyöhyke B
B
Alikartano L
Lähtöaika oli
13:26
Vyöhyke A
A
Peräpelto L
Lähtöaika oli
13:27
Vyöhyke A
A
Tarvasmäki L
Lähtöaika oli
13:28
Vyöhyke A
A
Telkkätie P
Lähtöaika oli
13:29
Vyöhyke A
A
Käikälä P
Lähtöaika oli
13:29
Vyöhyke A
A
Miekkakivi P
Lähtöaika oli
13:30
Vyöhyke A
A
Mantereenlinna L
Lähtöaika oli
13:31
Vyöhyke A
A
Autotehdas L
Lähtöaika oli
13:32
Vyöhyke A
A
Katuma Vt 10 L
Lähtöaika oli
13:32
Vyöhyke A
A
Suosaarenpolku P
Lähtöaika oli
13:33
Vyöhyke A
A
Keilakatu P
Lähtöaika oli
13:34
Vyöhyke A
A
Pukutehdas L
Lähtöaika oli
13:37
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna rautatieasema C
Lähtöaika oli
13:40
Vyöhyke A
A
Hämeentie E
Lähtöaika oli
13:40
Vyöhyke A
A
Terveyskeskus L
Lähtöaika oli
13:41
Vyöhyke A
A
Ystävyydenpuisto E
Lähtöaika oli
13:41
Vyöhyke A
A
Hämeenlinna linja-autoasema E
Lähtöaika oli
13:43
Vyöhyke A
A
Tori Hämeenlinna
Lähtöaika oli
13:43
Vyöhyke A
A
Hallituskatu L
Lähtöaika oli
13:44
Vyöhyke A
A
Turuntien silta L
Lähtöaika oli
13:45
Vyöhyke A
A
Kaurialan lukio L
Lähtöaika oli
13:46
Vyöhyke A
A
Kauriala L
Lähtöaika oli
13:47
Vyöhyke A
A
Parolantie L
Lähtöaika oli
13:48
Vyöhyke A
A
Matintie L
Lähtöaika oli
13:48
Vyöhyke A
A
Pullerin kenttä P
Lähtöaika oli
13:49
Vyöhyke A
A
Ravirata P
Lähtöaika oli
13:49
Vyöhyke A
A
Härkäpuisto L
Lähtöaika oli
13:50
Vyöhyke A
A
Ostoskeskus P
Lähtöaika oli
13:50
Vyöhyke A
A
Tiiriöntie P
Lähtöaika oli
13:51
Vyöhyke A
A
Paroinen P
Lähtöaika oli
13:51
Vyöhyke A
A
Hatunniemi P
Lähtöaika oli
13:52
Vyöhyke A
A
Kirstula P
Lähtöaika oli
13:52
Vyöhyke A
A
Tuiskula P
Lähtöaika oli
13:53
Vyöhyke B
B
Taunonkuja P
Lähtöaika oli
13:53
Vyöhyke B
B
Katinala P
Lähtöaika oli
13:54
Vyöhyke B
B
Herniäistenniemi P
Lähtöaika oli
13:55
Vyöhyke B
B
Herniäinen P
Lähtöaika oli
13:56
Vyöhyke B
B
Vanha kirkko P
Lähtöaika oli
13:57
Vyöhyke B
B
Penttilä P
Lähtöaika oli
13:58
Vyöhyke B
B
Teollisuustie L
Lähtöaika oli
13:59
Vyöhyke B
B
Mierolanpelto L
Lähtöaika oli
13:59
Vyöhyke B
B
Tuulitie L
Lähtöaika oli
14:00
Vyöhyke B
B
Parola B
Lähtöaika oli
14:01
Vyöhyke B
B
Paloasema L
Lähtöaika oli
14:02
Vyöhyke B
B
Kanunki E
Lähtöaika oli
14:03
Vyöhyke B
B
Panssarimuseo E
Lähtöaika oli
14:04
Vyöhyke B
B
Parolannummi as.alue 1 E
Lähtöaika oli
14:05
Vyöhyke B
B
Parolannummi P
Lähtöaika oli
14:10
Vyöhyke B
B