This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 3
3
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Messupolku P
➔
Loimalahti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Messupolku P
Lähtöaika oli
09:55
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:55
Ruununmyllyn koulu L
Lähtöaika oli
09:57
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:57
Rautamäenpuisto L
Lähtöaika oli
09:58
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:58
Kuusistonportti L
Lähtöaika oli
09:59
Vyöhyke A
A
Seuraava 10:59
Patterihaka E
Lähtöaika oli
10:00
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:00
Anttila L
Lähtöaika oli
10:01
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:01
Honkalanpuisto L
Lähtöaika oli
10:02
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:02
Hätiläntori L
Lähtöaika oli
10:03
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:03
Pukutehdas L
Lähtöaika oli
10:04
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:04
Hämeenlinna rautatieasema B
Lähtöaika oli
10:06
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:06
Hämeentie E
Lähtöaika oli
10:06
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:06
Terveyskeskus L
Lähtöaika oli
10:07
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:07
Ystävyydenpuisto E
Lähtöaika oli
10:07
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:07
Hämeenlinna linja-autoasema D
Lähtöaika oli
10:09
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:09
Tori Hämeenlinna
Lähtöaika oli
10:09
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:09
Hallituskatu L
Lähtöaika oli
10:10
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:10
Turuntien silta L
Lähtöaika oli
10:11
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:11
Suomen kasarmit L
Lähtöaika oli
10:12
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:12
Sisälähetys L
Lähtöaika oli
10:13
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:13
Myllymäki L
Lähtöaika oli
10:14
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:14
Poltinahon yläaste L
Lähtöaika oli
10:15
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:15
Rapamäki L
Lähtöaika oli
10:16
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:16
Hämeenlinna Keskussairaala B
Lähtöaika oli
10:17
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:17
Ahvenisto L
Lähtöaika oli
10:19
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:19
Nummi L
Lähtöaika oli
10:20
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:20
Nummenpuisto L
Lähtöaika oli
10:20
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:20
Sammonpuisto P
Lähtöaika oli
10:21
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:21
Louhentie P
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:22
Lakee L
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:22
Kämmekäntie L
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:23
Kuokkamaantie E
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:23
Talvikintie L
Lähtöaika oli
10:24
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:24
Esikontie L
Lähtöaika oli
10:25
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:25
Hirsimäki L
Lähtöaika oli
10:26
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:26
Ali-Raakkulantie E
Lähtöaika oli
10:27
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:27
Nurkkajussinkuja E
Lähtöaika oli
10:29
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:29
Loimalahti
Lähtöaika oli
10:32
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:32