This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 5
5
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Turenki linja-autoasema
➔
Parolannummi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Turenki linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:20
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:10
Tapaila P
Lähtöaika oli
10:21
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:11
Retuperä P
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:12
Kukkatalo P
Lähtöaika oli
10:22
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:12
Ammattikoulu P
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:13
Kauriinmaa P
Lähtöaika oli
10:23
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:13
Seppänen P
Lähtöaika oli
10:24
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:14
Koljala P
Lähtöaika oli
10:24
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:14
Paistianmäki L
Lähtöaika oli
10:25
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:15
Harvialan koulu P
Lähtöaika oli
10:25
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:15
Alikartano L
Lähtöaika oli
10:26
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:16
Peräpelto L
Lähtöaika oli
10:27
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:17
Tarvasmäki L
Lähtöaika oli
10:28
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:18
Telkkätie P
Lähtöaika oli
10:29
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:19
Käikälä P
Lähtöaika oli
10:29
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:19
Miekkakivi P
Lähtöaika oli
10:30
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:20
Mantereenlinna L
Lähtöaika oli
10:31
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:21
Autotehdas L
Lähtöaika oli
10:32
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:22
Katuma Vt 10 L
Lähtöaika oli
10:32
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:22
Suosaarenpolku P
Lähtöaika oli
10:33
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:23
Keilakatu P
Lähtöaika oli
10:34
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:24
Pukutehdas L
Lähtöaika oli
10:37
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:27
Hämeenlinna rautatieasema C
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:30
Hämeentie E
Lähtöaika oli
10:40
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:30
Terveyskeskus L
Lähtöaika oli
10:41
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:31
Ystävyydenpuisto E
Lähtöaika oli
10:41
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:31
Hämeenlinna linja-autoasema E
Lähtöaika oli
10:43
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:33
Tori Hämeenlinna
Lähtöaika oli
10:43
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:33
Hallituskatu L
Lähtöaika oli
10:44
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:34
Turuntien silta L
Lähtöaika oli
10:45
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:35
Kaurialan lukio L
Lähtöaika oli
10:46
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:36
Kauriala L
Lähtöaika oli
10:47
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:37
Parolantie L
Lähtöaika oli
10:48
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:38
Matintie L
Lähtöaika oli
10:48
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:38
Pullerin kenttä P
Lähtöaika oli
10:49
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:39
Ravirata P
Lähtöaika oli
10:49
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:39
Härkäpuisto L
Lähtöaika oli
10:50
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:40
Ostoskeskus P
Lähtöaika oli
10:50
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:40
Tiiriöntie P
Lähtöaika oli
10:51
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:41
Paroinen P
Lähtöaika oli
10:51
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:41
Hatunniemi P
Lähtöaika oli
10:52
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:42
Kirstula P
Lähtöaika oli
10:52
Vyöhyke A
A
Seuraava 11:42
Tuiskula P
Lähtöaika oli
10:53
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:43
Taunonkuja P
Lähtöaika oli
10:53
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:43
Katinala P
Lähtöaika oli
10:54
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:44
Herniäistenniemi P
Lähtöaika oli
10:55
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:45
Herniäinen P
Lähtöaika oli
10:56
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:46
Vanha kirkko P
Lähtöaika oli
10:57
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:47
Penttilä P
Lähtöaika oli
10:58
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:48
Teollisuustie L
Lähtöaika oli
10:59
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:49
Mierolanpelto L
Lähtöaika oli
10:59
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:49
Tuulitie L
Lähtöaika oli
11:00
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:50
Parola B
Lähtöaika oli
11:01
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:51
Paloasema L
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
Reaaliaika
09:56
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:02
Kanunki E
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
Reaaliaika
09:57
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:03
Panssarimuseo E
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
Reaaliaika
09:58
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:04
Parolannummi as.alue 1 E
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
Reaaliaika
09:59
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:05
Parolannummi P
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
Reaaliaika
09:59
Vyöhyke B
B
Seuraava 11:10