This page requires JavaScript to run.
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Bussi 11
11
reittiopas.hameenlinna.fi -
Linjaohje
Äikäälä L
➔
Loimalahti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Äikäälä L
Lähtöaika oli
04:32
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:38
Kuhatie L
Lähtöaika oli
04:32
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:38
Valkamapuisto L
Lähtöaika oli
04:33
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:39
Kurkitie E
Lähtöaika oli
04:33
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:39
Käikäläntie L
Lähtöaika oli
04:34
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:40
Telkkätie E
Lähtöaika oli
04:34
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:40
Höytöläntie E
Lähtöaika oli
04:35
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:41
Nupputie E
Lähtöaika oli
04:35
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:41
Häitilänpuisto L
Lähtöaika oli
04:36
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:42
Luhtalemmikintie L
Lähtöaika oli
04:36
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:42
Lepistöntie L
Lähtöaika oli
04:37
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:43
Ruukinpuisto P
Lähtöaika oli
04:37
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:43
Rautaruukintie P
Lähtöaika oli
04:38
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:44
Käikälänpuisto P
Lähtöaika oli
04:38
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:44
Miekkakivi P
Lähtöaika oli
04:39
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:45
Mantereenlinna L
Lähtöaika oli
04:39
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:45
Mantereenvuori P
Lähtöaika oli
04:40
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:46
Katuma P
Lähtöaika oli
04:43
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:49
Lammaskallio L
Lähtöaika oli
04:44
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:50
Mansikkapuisto L
Lähtöaika oli
04:45
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:51
Katumantie P
Lähtöaika oli
04:46
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:52
Huvila P
Lähtöaika oli
04:47
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:53
Katinen P
Lähtöaika oli
04:48
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:54
Keilakatu P
Lähtöaika oli
04:49
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:55
Pukutehdas L
Lähtöaika oli
04:50
Vyöhyke A
A
Seuraava 05:56
Hämeenlinna rautatieasema B
Lähtöaika oli
04:54
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:00
Hämeentie E
Lähtöaika oli
04:54
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:00
Terveyskeskus L
Lähtöaika oli
04:55
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:01
Ystävyydenpuisto E
Lähtöaika oli
04:56
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:02
Hämeenlinna linja-autoasema D
Lähtöaika oli
04:57
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:03
Tori Hämeenlinna
Lähtöaika oli
04:57
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:03
Hallituskatu L
Lähtöaika oli
04:58
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:04
Turuntien silta L
Lähtöaika oli
04:58
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:04
Suomen kasarmit L
Lähtöaika oli
04:59
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:05
Sisälähetys L
Lähtöaika oli
05:00
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:06
Myllymäki L
Lähtöaika oli
05:01
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:07
Poltinahon yläaste L
Lähtöaika oli
05:02
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:08
Rapamäki L
Lähtöaika oli
05:03
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:09
Hämeenlinna Keskussairaala B
Lähtöaika oli
05:05
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:11
Ahvenisto E
Lähtöaika oli
05:06
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:12
Voutila E
Lähtöaika oli
05:07
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:13
Leinunpuisto L
Lähtöaika oli
05:08
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:14
Härmiälä L
Lähtöaika oli
05:09
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:15
Leinuntie L
Lähtöaika oli
05:10
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:16
Viiala L
Lähtöaika oli
05:11
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:17
Kolkanmäki L
Lähtöaika oli
05:13
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:19
Loimalahti
Lähtöaika oli
05:18
Vyöhyke A
A
Seuraava 06:24